AYSA İNŞAAT LTD ŞTİ

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 4 ay sürmüş ve bu projede toplamda 172 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

AYBİN İNŞAAT SANAYİ LTD ŞTİ

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 7 ay sürmüş ve bu projede toplamda 402 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

SEYRA YAPI İNŞAAT LTD ŞTİ

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 1 ay sürmüş ve bu projede toplamda 24 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

VEDAT İKRAM ORUÇ ORTAKLIĞI

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 2 ay sürmüş ve bu projede toplamda 57 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

ESER İNŞAAT

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 1 ay sürmüş ve bu projede toplamda 36 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

KLAS İNŞAAT

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 4 ay sürmüş ve bu projede toplamda 125 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

KZY EMLAK İNŞAAT

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 6 ay sürmüş ve bu projede toplamda 218 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

CEKA METAL YAPI

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 3 ay sürmüş ve bu projede toplamda 71 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

SAÇLI TEKSTİL İNŞAAT AŞ

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 2 ay sürmüş ve bu projede toplamda 48 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

PEGA MAKİNA İNŞAAT

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 2 ay sürmüş ve bu projede toplamda 61 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

MERPEN İNŞAAT

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 3 ay sürmüş ve bu projede toplamda 25 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

MİRAÇ YOL

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 1 ay sürmüş ve bu projede toplamda 12 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

NÜVE İNŞAAT

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 2 ay sürmüş ve bu projede toplamda 54 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.

KAMİLOĞLU İNŞAAT

Birlikte geliştirdiğimiz projemiz yaklaşık 6 ay sürmüş ve bu projede toplamda 384 kişi çalışmıtır. Projemiz çok kapsamlı olup başarıyla tamamlanmıştır ve şuan kullanılmaktadır.